Zaproszenia ślubne

Zaproszenia ślubne

Zaczęliście już szukać Waszych zaproszeń ślubnych? Jeśli tak to z pewnością macie zawrót głowy. Jest tak wiele różnych stylów, papieru, czcionek, kolorów i kopert. Wiele możliwości, a coś wybrać trzeba. Postaram się Wam pomóc. Przedstawiam trendy panujące w zaproszeniach ślubnych w 2015 roku.

1. „Leśne”

Zaproszenia inspirowane naturą będą idealne jeśli planujecie ślub w plenerze, w ekologicznym stylu. Papier użyty do druku zaproszeń może mieć ciekawą fakturę przypominającą drewno. Na zaproszeniu powinny znaleźć się motywy rodem z lasu, jak drzewa, szyszki, liście paproci, wizerunki mieszkańców lasu.

"Zaproszenie ślubne z leśnym stylu z wizerunkiem jelenia oraz drzewa"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony pixshark.com)

2. Luksusowe.

Będą doskonałe, jeśli Wasze wesele odbędzie się w pałacu lub w podobnym miejscu pełnym prestiżu i elegancji. Najczęściej drukowane na ekskluzywnym papierze, np. jedwabnym.

"Zaproszenia ślubne w eleganckim stylu z laserowo wyciętym wzorem"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.pinterest.com)

3. Rustykalne.

Zaproszenia ślubne w tym stylu będą idealne jeśli planujecie ślub i wesele w wiejskim stylu np. w ogrodzie, karczmie, gospodzie lub stodole.

"Zaproszenie slubne w wiejskim stylu ozdobione lawendą"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.etsy.com)

4. Zarówno zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym, jak i leśnym mogą być malowane.

"Malowane zaproszenia ślubne w stylu leśnym"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.brides.com)

5. Niezależnie od wybranego stylu na zaproszeniu mogą być wydrukowane Wasze monogramy. Bardzo ozdobne litery pokreślą elegancki charakter. Monogram ułożony z prostych liter pasuje do każdego innego stylu.

"Zaproszenie ślubne z bogato zdobionym monogramem"

(źródło:zdjęcie pochodzi ze strony www.pinterest.com)

6. Jeśli szukacie oszczędności bardzo trendy jest własnoręczne wypisanie zaproszeń. Jedynym wydatkiem będzie zakup ładnej papeterii. Zaproszenie wypisane pięknym kaligraficznym pismem na pewno zrobi ogromne wrażenie. Jedyny minus tego rozwiązania to czas, który na to trzeba poświęcić.

"Zaproszenie ślubne wypisane ręcznie pismem kaligraficznym"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.dreamlikes.net)

7. Koperta.

Koperta w roli zaproszenia ślubnego? Tak, to interesująca forma, szczególnie jeśli chcecie przekazać gościom dużo informacji.

"Zaproszenie ślubne w formie koperty"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony emdotzee.com)

8. Jeśli nie chcecie tradycyjnych zaproszeń możecie pokusić się o odrobinę szaleństwa. Niekonwencjonalna formą będą kartki (zaproszenie oraz potwierdzenie przybycia) połączone razem piękną wstążką. Na kolejnych kartkach można dołączyć przydatne informacje, np. wskazówki dojazdu, plan dnia. Aby podkreślić niecodzienny charakter można dołożyć jeszcze jedną z napisem „Zaproszenie” i monogramem państwa młodych. Będzie to niczym strona tytułowa książki.

"Zaproszenie ślubne połączone wstążką"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.weddingideasmag.com)

9. Jeszcze bardziej oryginalnym pomysłem jest zaproszenie ślubne w formie magnesu. Jeśli goście przyczepią go w widocznym miejscu, np. na lodówce na pewno nie zapomną zjawić się na Waszej uroczystości.

"Zaproszenie ślubne w formie magnesu"

(źródło: zdjęcie pochodzi ze strony www.pinterest.com)

W zaproszeniach, tak jak w modzie panują trendy, ale najważniejsze jest, aby to, co wybierzecie odzwierciedlało Wasz charakter, Wasze zainteresowania, Waszą osobowość.

(zdjęcie na górze strony pochodzi z www.pinterest.com)