Sesja narzeczeńska z pszczołami w tle

Sesja narzeczeńska z pszczołami w tle

Joasia i Dominik to druga para, która wygrała mój zimowy konkurs na darmową sesję narzeczeńską. Sesję odłożyliśmy na cieplejszy okres. Gdy wokół eksplodowała wiosna spotkałam się z Joanną, aby omówić sesję narzeczeńską. Chciałam się dowiedzieć kilku rzeczy o Narzeczonych: co lubią, jakie mają pasje, czy mają swoje ulubione miejsca we Wrocławiu, czego oczekują po sesji narzeczeńskiej. Okazało się, że jednym z hobby przyszłego Pana Młodego jest hodowla pszczół. Oboje kochają spędzać czas na świeżym powietrzu. Ustaliłyśmy, że zrobimy sesję piknikową, a najpierw odwiedzimy Sky Tower oraz przejdziemy się spacerkiem po Ostrowie Tumskim.

Romantyczna sesja narzeczeńska

Punkt pierwszy to Sky Tower. Nie dlatego, że to jakiś symbol Wrocławia, albo wybitnie piękny budynek. W Sky Towerze na górnym piętrze w kawiarence Dominik oświadczył się Joasi. Takie miejsce koniecznie powinno być uwiecznione na sesji narzeczeńskiej.

Sesja-narzeczeńska

pierścionek zaręczynowy

sesja-narzeczeńska

Potem spacer po Ostrowie Tumskim. Jest to miejsce klimatyczne, ale oblegane przez turystów. W niczym jednak to nie przeszkadzało Joannie i Dominikowi. Byli wpatrzeni tylko w siebie. Zakochani w sobie, każdym gestem, każdym uśmiechem jakim się obdarzali pokazywali, że ich miłość jest wielka i prawdziwa.

sesja-narzeczeńska-spacer

sesja narzeczeńska

sesja-narzeczeńska-pocałunek

sesja-narzeczeńska

Sesja narzeczeńska w plenerze

Po romantycznych uniesieniach nadszedł czas na rozluźnienie. Gościny w  swoim sadzie użyczył nam Dziadek Dominika. Piknik czas zacząć.

sesja-narzeczeńska-w-plenerze

 

pierścionek-zaręczynowy-na-truskawce

 

sesja-narzeczeńska-piknik

 

sesja-narzeczeńska-w-plenerze

 

sesja-narzeczeńska-puszczanie-baniek

Dziadek Dominika na swoim terenie hoduje pszczoły i miał dla nas nie lada gratkę. Przyniósł nam plaster miodu, świeżo wyjęty z ula. Przyznaję, że potrzebowałam instrukcji, jak mam się dobrać do miodku. Tej słodyczy, zapachu i smaku długo nie zapomnę. Joannę instruował Narzeczony.

Sesja-narzeczeńska-miód

 

sesja-narzeczeńska-ule

Joasia, jako absolwentka Politechniki Wrocławskiej, podziwiała budowę plastra oraz regularność sześciokątnych komórek.

sesja-narzeczeńska-miód

W drodze powrotnej natrafiliśmy na pole kwitnącego rzepaku. Pomimo zmęczenia upałem i zdjęciami, nie musiałam długo namawiać Narzeczonych, aby w ten rzepak pobiegli.

sesja-narzeczeńska-kwitnący-rzepak

Joanna i Dominik są już po ślubie. Życzę Wam, aby Wasze wspólne życie było tak samo słodkie jak ten świeży miód z pasieki.