Sesja narzeczeńska z graffiti w tle

Sesja narzeczeńska z graffiti w tle

Zimowy konkurs na narzeczonych

Zimą ogłosiłam na faceboooku konkurs dla narzeczonych. Wystarczyło polubić Midori, a w komentarzu wpisać swoje imiona i datę ślubu. Do wygrania była darmowa sesja narzeczeńska we Wrocławiu. Wśród zwycięzców znaleźli się Dorota i Damian. Z sesją czekaliśmy aż do maja, bo szaro-bura polska zima nie nastrajała fotograficznie. Uznaliśmy że maj będzie doskonałym miesiącem na fotograficzny spacer po Wrocławiu.

Pokażcie mi Waszą miłość

Zaczęliśmy spokojnie, aby narzeczeni mogli oswoić się z nami i z aparatami. Ich zdenerwowanie było widoczne, ale absolutnie zrozumiałe. Nie jest łatwo w obecności osób trzecich całować się i obejmować „na rozkaz”. Dlatego ze wspólnikiem staraliśmy się, jak najmniej ingerować w ustawienia. Czuliśmy się jak paparazzi, którzy zza krzaka podglądają celebrytów. Zadziałało. Z każdą chwilą Dorota i Damian zapominali, że ich podglądamy i cieszyli się swoją obecnością i miłym spacerem.

sesja-narzeczeńska-w-parku

 

untitled-6797

 

sesja-narzeczeńska-w-parku

 

 

 

Na terenie Kampusu Grunwaldzkiego przez głównym wejściem do Biblioteki Uniwersyteckiej stoi ławeczka „Uiliuili”, której kształt w zamyśle architekta, Piotra Żurawia, ma skłaniać do nietypowych zachować. Naszą parę długo nie trzeba było zachęcać, aby wypróbowali nietypową ławkę.

untitled-7051

 

untitled-2526

 

untitled-2542

 

Dorota i Damian, aby podkreślić, że są razem przygotowali podobne stroje. Gdy się przebrali…, a nerwy już odpuściły, pokazali jak się kochają i jaką są fantastyczną parą.

untitled-2556

 

"Narzeczeni całują się na tle ściany z grafitti"

 

sesja-narzeczeńska-graffity

 

untitled-2598

untitled-2609

 

untitled-2611

 

untitled-7262

 

untitled-2689

 

sesja-przedślubna

 

untitled-7357

 

Narzeczeni wymyślili, że chcą mieć zdjęcie, które będzie jednocześnie zaproszeniem dla gości. Ponieważ w dniu swojego ślubu na przyjęcie weselne będą płynąć statkiem, udaliśmy się na przystań na Ostrowie Tumskim licząc, że jakich kapitan będzie chciał zapozować do zdjęcia. Akurat statek zacumował do przystani, a jego kapitan odniósł się z ogromną życzliwością do prośby narzeczonych.

untitled-2717

Wymęczyliśmy przyszłą Młodą Parę. Zdjęcia z sesji już otrzymali i mam nadzieję, że będzie to dla nich pamiątka na następne lata.

Wszystkie dobrego!!