Fotografia ślubna

Fotografia ślubna

Czuję się szczęśliwa, kiedy mogę dokumentować niezwykły dzień ślubu oraz towarzyszące mu emocje. Pamiątka z tego dnia w postaci albumu ślubnego będzie przechowywana w rodzinie i pokazywana następnym pokoleniom.

Zawsze pracuję z drugim fotografem, dzięki temu prezentujemy dwa różne punkty widzenia: kobiety i mężczyzny. Dzięki pracy zespołowej nic nam nie umknie. Fotografujemy główne we Wrocławiu, ale jesteśmy mobilni i otwarci na dalsze wyjazdy.

Aby udokumentować w pełni tej niezwykły dzień, przygotuję dla Was reportaż ślubny, czyli będę towarzyszyć z aparatem od momentu przygotowań (czesanie, makijaż, ubieranie, błogosławieństwo rodziców), poprzez ceremonię zaślubin, aż do zabawy weselnej zakończonej oczepinami. Zawsze proponuję mini-sesję, czyli pamiątkowe fotografie z rodzicami, dziadkami i innymi ważnymi gośćmi. Nie stresuję sztucznym pozowaniem, staram się dać jak najwięcej luzu, bo wtedy kadry układają się same. Mam swoje sprawdzone sposoby i nawet największy przeciwnik zdjęć po takiej mini-sesji będzie zadowolony i rozbawiony.

Oferuję także plener ślubny, na który umawiam się już po uroczystości w inny dzień, kiedy nie ma presji czasu i stresu. Gdzie i jak będziemy fotografować ustalam wcześniej.

Gotowe zdjęcia otrzymujecie w postaci wysokiej jakości plików zdjęciowych, poddanych obróbce i niezbędnemu retuszowi. Wykonuje także albumy tradycyjne, fotoksiążki i fotoalbumy.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą fotografii ślubnej

Zachęcam do obejrzenia portfolio